Beyoğlu Kent Konseyi Çalışmalarına Devam Ediyor!

Beyoğlu Kent Konseyi ÇalışmalarıBeyoğlu Kent Konseyi Eğitim Komisyonu Beyoğlu sınırları içindeki öğrencilerle buluşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl “Geleceğin Meslekleri” adlı seminer dizisi ile bölgedeki öğrenciler ile biraraya gelen Beyoğlu Kent Konseyi bu yıl ise “Kariyer Basamakları” seminerleri ile bölgemizde eğitim alan öğrencilerimize katkı sunmaya devam ediyor.

16 Mayıs 2018 tarihinde, Ayşe Ege Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Galata Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile bir araya gelindi. Üniversite heyecanını şimdiden yaşayan gençlere, üniversite sonrası önlerine çıkacak seçeneklerden bahsedildi. Beyoğlu Kent Konseyi Genel Sekreteri ve aynı zamanda öğretim görevlisi olan Eymen Namazcı’nın vermiş olduğu seminerde, Lise, Önlisans ve Lisans mezunlarının kariyerlerine nasıl devam edebileceklerine ilişkin bilgi aktarımı yapıldı.

Eğitim Komisyonu Başkan Yardımcısı NaimeAksu’nın katıldığı etkinliklerde öğrencilere Beyoğlu Kent Konseyi hakkında bilgi verilirken aynı zamanda öğrencilerimizin hem bölgeye hem de kendi okullarına ilişkin talepleri dinlendi.            

Beyoğlu Kent Konseyi Çalışmaları Beyoğlu Kent Konseyi Çalışmaları Beyoğlu Kent Konseyi Çalışmaları Beyoğlu Kent Konseyi Çalışmaları Beyoğlu Kent Konseyi Çalışmaları

Diğer Haberler :